Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Vyjádření klientů

Žoldákovi

Dobrý den, pane Švejcare, chtěla jsem Vám moc poděkovat za realizaci dětských pokojů. Nábytek je perfektní, moc se nám to líbí. A musím i říct, že druh dřeva, jak vybral syn, vypadá moc pěkně. Vše perfektní, kvalitní. Diody nad stolem mohu také jen doporučit. Mějte se krásně, ať se daří.
 

Markéta Eichlerová

Dobrý den, již před devíti lety jsem využila poprvé služby celé Vaší firmy při zařizování našeho bytu. Nejprve jsem Vás oslovila z důvodu nábytku do dětských pokojů a nakonec z toho byl nábytek úplně co celého bytu včetně kuchyně. Od té doby vřele všem doporučuji služby Vaší firmy a také já jsem jich od té doby několikrát využila. Moc děkuji za vstřícný a profesionální přístup, který dosud není v naší republice samozřejmostí.
 

Kovácsovi

Vážený pane Švejcare, jménem svým i manželky Vám chci touto cestou poděkovat za kvalitní vyřízení naší zakázky od samého počátku od návrhu designu nábytku až po praktickou realizaci a konečnou montáž. Montéři byli skuteční profíci a veškeré práce provedli kvalitně a v souladu s našimi upřesněními na místě. Jsme spokojeni i s kvalitou a způsobem provedení z výroby. Přeji Vám i Vaší firmě mnoho úspěchu v budoucnu.
 

Alena Špičková

Dobrý den pane Švejcare, předně jsem Vám chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při tvoření návrhu předsíně. Také samotné dodání a montáž probíhala na jedničku. S nábytkem jsme moc spokojení.
 

Zdeněk Okáč

Perfektní servis od zaměření, přes zpracování nabídky až po samotnou montáž. S kvalitou nábytku na míru jsme nadmíru spokojeni i po roce používání.
 

Alena Kozlerová

5 hvězd z pěti. Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!  
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy
Bezpečnostní kód